.

.

New
Yeni Güzellik kalem lazer Plazma Yüz Mole Kaldır Koyu Noktalar Cilt Bakımı Noktası Dövme Siğil Kaldırma Kalem Taşınabilir Güzellik Cihazı

Yeni Güzellik kalem lazer Plazma Yüz Mole Kaldır Koyu Noktalar Cilt Bakımı Noktası Dövme Siğil Kaldırma Kalem Taşınabilir Güzellik Cihazı

₺ 22.94
₺ 30.59

Mal
Mağazada

Yeni Güzellik kalem lazer Plazma Yüz Mole Kaldır Koyu Noktalar Cilt Bakımı Noktası Dövme Siğil Kaldırma Kalem Taşınabilir Güzellik Bakımı Parametreleri :
Pil : 800 MAH 3.7 V
Giriş akımı : 5 V/1 A
Çıkışı güç : MAX5 W
Malzeme : ABS + çelik iğne Nasıl kullanılır : 1. monte iğne : Temiz iğne ve cilt ile alkol; iplik kalın iğne delik ucu içine doğrudan saat yönünde, için ise ince iğne iğne guard ilk takın, ve daha sonra içine iğne guard geçmek delik saat yönünde.
2. güç düğmesi : Uzun basın güç düğmesi (ON/OFF) için 2 s güç üzerinde. Ekran gösterileri kalan güç kapasiteli. Uzun basın ON/OFF için 2 s için tekrar güç kapalı. Güç-devlet, bu otomatik olarak 10 dakika sonra herhangi bir işlem değil var.
3. seviyeleri anahtarı düğmesi : Sonra güç, basın (AÇıK/KAPALı) düğme için anahtarı bir seviye. Basın (AÇıK/KAPALı) düğmesi sürekli 1st itibaren anahtarı için 6th için sırayla seviyeleri, numarası ile 1.2.3.4.5.6. Için seviyeleri gösterir.
4. aydınlatma spot düğmesi : size güç Sonra, çift tıklayın (AÇıK/KAPALı) spot ve çift tıklayın açmak için düğmeye (AÇıK/KAPALı) düğme kapatmak için tekrar spot.
5. deşarj : seçtikten sonra seviyesi, gerekir basın ve (OUT) düğme için deşarj. Aynı zamanda, iş göstergesi yanar. Bıraktığınızda düğme, bu deşarj değil ve bekleme durumunda kalır. Bu otomatik olarak tarafından standları için 2 dakika eğer uzun bir süre için basın. Sıcak ipucu : Çalışma göstergesi leke giderici kalem yeşil yanıp, belirten şarj ilerleme olduğunu. Bir sürekli yeşil şarj olduğunu gösterir (tam şarj süresi yaklaşık 8 saat).
Bu çalışma sırasında şarj edilemez. Güç biterse sonra abartma yok veya şarj, aksi takdirde pil ömrünü etkiler. Ambalaj listesi : Ince iğne * 10
Kalın iğne * 3
Iğne kollu * 1
Manuel * 1
Kablosuz şarj standı * 1
USB veri kablosu * 1
Leke giderici kalem * 1

detaylı bilgi

boyut:
Spot Eraser Pro, skin tag remover
Marka Adı:
red dieny
Model Numarası:
IG00146
tip:
Yüz Yıkama Fırçası
malzeme:
Maden
Yanlış Kirpik Craft:
Makine Halısı
Place of Origin:
CN
Item:
Tattoo Wart Removal Pen
Drop shipping:
Support
Taze

Müşteri seçimi