.

.

New
Akıllı araç şarj aleti Satış Mağazaları ile 2 USB Bağlantı Noktaları 2 Sigara Çakmak Fişler Anahtarı üzerinde Düğmeler Akıllı Mobil Cihazlar için LED Ekran

Akıllı araç şarj aleti Satış Mağazaları ile 2 USB Bağlantı Noktaları 2 Sigara Çakmak Fişler Anahtarı üzerinde Düğmeler Akıllı Mobil Cihazlar için LED Ekran

₺ 9.50
₺ 16.66

Mal
Mağazada

Akıllı araç şarj aleti Satış Mağazaları ile 2 USB Bağlantı Noktaları 2 Sigara Çakmak Fişler Anahtarı üzerinde Düğmeler Akıllı Mobil Cihazlar için LED Ekran Açıklama
Öğe Birden araba şarjı Satış Mağazaları, tüm küçük güç dc için uygundur.2 USB Ile 3.1 A toplam çıkış sağlar hızla şarj iki tablet veya aynı anda onların tam hız.Şarj otomatik olarak duracaktır pil dolu.
Özellikleri
-Benzersiz çoklu araba şarjı fincan tasarım : bu ürün, fit neredeyse herhangi bir araç ya da kamyon içki bardak tutucu, ve güç olabilir herhangi bir standart 12 V-24 V araç çakmak soket.
-LED Ekran : dijital LED ekranlar cihazın şarj akım ve gerilim aracın araba pil. Anahtarı on/off-kolay çakmak.
-2 USB ile 3.1 A toplam çıkış sağlar hızla şarj iki tablet veya aynı anda onların tam hız.
-Çoklu araba şarjı devre korumalar : aşırı akım, kısa devre ve aşırı sıcaklık size cihazı korumak. Şarj otomatik olarak duracaktır pil dolu.
-Normal kullanım altında ürünleri, orta ekran görüntüler çıkış gerilimi, akım, giriş gerilimi dönüşümlü. Iç MCU programı tarafından işletilmektedir.
-Kontrol etmek için iki anahtar anahtarları vardır sigara delik çıkış. Sol bir kontrolleri sol sigara aydınlatma delik, ve doğru bir kontrolleri sağ sigara aydınlatma delik.
Özellikler
-Renk : Siyah.
-Malzeme : Yanmaz ABS.
-Boyutu : 7.9*6*6 cm (L * W * H).
-Giriş : DC 12 V ~ 24 V.
-Çıkış : DC 5 V/3.1 A (tüm akıllı şarj).
-Güç Kablosu Uzunluğu : 50 cm uzun.
-Boyutlar : 3.3x3.67x4.36 inç/8.5x9.3x11.2 cm.
-Uyumluluk : tüm 5 V-rated Uyar mobil cihazlar, böyle Tablet PCs, e-okuyucu ve akıllı telefonlar (şarj kabloları dahil değildir).
-2 x USB bağlantı noktaları
-2 x çakmak fişler
-2 x anahtarları
-1 x LED ekran1 * akıllı Çoklu araba şarjı Çıkışı ile 2 USB Portu ve 2 Sigara Çakmak Fişler Anahtarı Düğmeleri üzerinde LED Ekran akıllı Mobil Cihazlar için

detaylı bilgi

yıl:
2015-2017
Model Adı:
1871865
Harici Test Sertifikasyon:
CE
Ürün Uzunluk:
Asshown
Ürün Genişlik:
AsShown
Ürün Yükseklik:
AsShown
Ürün Ağırlığı:
unknow
Malzeme Türü:
As description
Özellikler:
Fits all 5V-rated mobile devices
öğe Türü:
Cigarette Lighter
Taze

Müşteri seçimi